Od lat przyjmujemy w naszym obiekcie zorganizowane grupy z dziećmi wraz z Ich opiekunami, dbamy o to aby dzieci mogły czuć się u  nas komfortowo, bezpiecznie oraz aby kreatywnie spędzały czas na Mazurach. Szczególnie dbamy o ich pełne i szczęśliwe brzuszki, zdrową dietę, chętnie zabieramy dzieci w wolnym czasie na rejsy żaglówkami, motorówka, rejs bananem wodnym, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, dajemy możliwość spróbowania sportów wodnych np. narty wodne, wake board, windsurfing, żeglarstwo. Przyjmujemy grupy głównie sportowców, gdyż przy naszym obiekcie znajduje się pełnowymiarowe boisko piłkarskie, orlik, kort tenisowy, boisko do koszykówki, hala sportowa większa i mniejsza. Jeśli szukacie Państwo miejsca do pobytu ze swoim klubem, grupą, obozem idealnie Państwo trafiliście w miejsce przyjazne dzieciom, każde z nich traktujemy z serdecznością i ciepłem, zadbamy o pyszne wyżywienie, przytulny nocleg w naszych pokojach, ciekawie spędzony czas wolny blisko natury, zapraszamy serdecznie do nas 🙂

Zapraszamy również Państwa na wyjątkową, bardzo skuteczną i przyjemną formę spędzenia czasu jaką jest rejs integracyjny pod żaglami.

Rejsy integracyjne firm to przede wszystkim wspaniała zabawa z dala od codziennych problemów. Z nami przełamiesz wszelkie blokady i bariery poznając kolegów z zespołu na nowo, zupełnie z innej perspektywy. Podczas rejsu gdy jesteście kilka dni na tak małej powierzchni nie można udawać kogoś kim się nie jest, nie możesz mieć swoich odrębnych celów do realizacji, jesteś niezbędnym ogniwem do realizacji celu jaki postawimy przed grupą. Podczas rejsu budujemy entuzjazm i motywacje do wspólnego działania. Powstaje większe zaufanie w grupie a także większa tolerancja i wzajemna życzliwość.

Regaty są jedną z najlepiej sprawdzających się form imprez firmowych. Łączą w sobie elementy współpracy, współzawodnictwa i integracji. Poprzez zabawę i współzawodnictwo połączone z niezapomnianą przygodą można osiągnąć wiele celów jakie stawia sobie nowoczesna firma.

Proponujemy profesjonalne przygotowanie imprezy:

  • zaplecze techniczne, jachty oraz niezbędny sprzęt
  • zabezpieczenie na wodzie podczas regat
  • wykwalifikowanych skiperów i instruktorów
  • catering

zobacz Galerię